עובדות מהמרתף: ורוד ישראלי

//עובדות מהמרתף: ורוד ישראלי

עובדות מהמרתף: ורוד ישראלי

הרבה יין זרם במכלים מאז ימי הגרנאש רוזה העליזים (ואולי לא כל כך עליזים) של שנות ה- 70. אפשר כבר להגיד בזהירות שהתגברנו על הטראומה ויינות רוזה ישראלים טובים מתחילים לקבל את הכבוד הראוי להם.

עד לפני שנים אחדות בלבד לא ניתן היה כמעט למצוא רוזה ישראלי ראוי לציון. מרבית הוורודים המקומיים השתייכו לסדרות היין הבסיסיות והתאפיינו בעיקר במתיקות עודפת. היום המצב שונה. יותר ויותר יקבים מובילים משיקים בגאווה יינות רוזה טובים ומושקעים שזוכים למקום ראוי על מדפי החנויות. המספרים מלמדים שגם הצרכנים נהנים מהמצב. וזה מאוד מאוד הגיוני כי רוזה הוא אולי היין שהכי מתאים לקיץ הלוהט שלנו. הוא גם מתאים מאוד לאוכל ים-תיכוני קיצי, לסלטים, לאנטי-פסטי, לעל-האש או סתם ככה בערבו של יום קיץ לוהט. ומה שעובד כל טוב בממלכת היין צרפת, למה שלא יהיה טוב גם לנו? לכבוד אוגוסט הוורוד בשקד קבלו המלצה לרוזה ישראלי מצוין שהפך לאחד הסמנים הימנים של הקטגוריה ומייצג היטב את הדור החדש של יינות הרוזה בישראל.

 

1033-500x500

רקנאטי גרי דה מרסלן: הדור החדש של הרוזה הישראלי

 

רקנאטי גרי דה מרסלאן – הגרי דה מרסלאן הוא הרוזה החדש והייחודי של רקנאטי שמצטרף אל אחיו הבוגר יותר, הרקנאטי רוזה המוכר והטוב. שמו ניתן לו בגלל אופיו הצרפתי המאוד מעודן. זהו רוזה יבש וארומאטי בעל גוון כתום ורוד עדין והרבה הרבה רעננות. הוא מיוצר מענבי הזן מרסלאן בסחיטה ישירה ומהירה מיד עם הגעת הענבים ליקב. יין מקסים ואיכותי שגורם לך לאהוב את הקיץ.

 

אוגוסט ורוד בשקד

חודש אוגוסט מוקדש ליינות הרוזה. במהלך החודש נקיים אירועי טעימות של יינות רוזה מהארץ ומהעולם בחנויות ובמסעדות ברחבי הארץ. יינות רוזה הם הכי קיציים ומרעננים שיש והחלו לתפוס פופולאריות רבה גם בישראל בתקופה האחרונה. בצדק.

 

 

2018-08-21T11:05:24+00:00אוגוסט 28, 2016|
✉ הרשמה לדיוור

ברוכים הבאים לאתר חברת שקד

 

אנא קראו את התקנון ואשרו אותו

 

Welcome to Shaked's website, Please read the terms and conditions before entering